SIT9005ACL2D-28DP
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9005ACL2D-28DP
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: SIT9005ACL2D-28DP.pdf
Statutul RoHs Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Starea stocului 17306 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17306 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
Cerere de cotație
  • Cantitate:
Dați-ne prețul țintă dacă sunt mai mari decât cele afișate.
  • Număr parc
  • Numele Companiei
  • nume de contact
  • E-mail
  • Mesaj
Specificațiile SIT9005ACL2D-28DP
Număr parc SIT9005ACL2D-28DP Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 17306 pcs Fișa cu date SIT9005ACL2D-28DP.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -4.28%, Down Spread Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SIT9005 Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.030" (0.76mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm descriere detaliata SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6.5mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 141MHz